ImageWell

ImageWell 3.7.6

Przygotuj zdjęcia na potrzeby Internetu

Aby rozpocząć edycję zdjęcia należy je przeciągnąć na okno programu. ImageWell umożliwia zmianę rozmiaru obrazu oraz prostą edycję. Można je przyciąć, obrócić, a nawet dodać dowolny znak wodny. Docenią to osoby przygotowujące aukcje internetowe. Zdjęcia można także wzbogacić o wszelkiego rodzaju strzałki, dymki i ramki. Istnieje możliwość edytowania wielu plików na raz. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość bezpośredniej publikacji na serwerze
  • Edytowanie grup plików na raz
  • Znaki wodne

Wady

  • Niepełne polskie tłumaczenie

Doskonały
9

Aby rozpocząć edycję zdjęcia należy je przeciągnąć na okno programu. ImageWell umożliwia zmianę rozmiaru obrazu oraz prostą edycję. Można je przyciąć, obrócić, a nawet dodać dowolny znak wodny. Docenią to osoby przygotowujące aukcje internetowe. Zdjęcia można także wzbogacić o wszelkiego rodzaju strzałki, dymki i ramki. Istnieje możliwość edytowania wielu plików na raz.

Obrobione obrazy można zapisać na dysku lub opublikować w internecie bezpośrednio z poziomu programu. ImageWell pozwala na eksport plików na serwer za pomocą protokołów FTP i SFTP oraz iDisk. Program obsługuje również Flickr i Imageshack, najpopularniejsze serwisy przechowywania zdjęć.

ImageWell to program do podstawowej obróbki grafiki. Daleko mu do , ale dzięki niemu szybko przygotujesz zdjęcie do opublikowania na Naszej-klasie, czy aukcji Allegro.

ImageWell

Download

ImageWell 3.7.6

Opinie użytkowników o ImageWell