ImageWell

ImageWell 3.7.6

Przygotuj zdjęcia na potrzeby Internetu

Przy publikowaniu zdjęcia w jakimkolwiek serwisie internetowym musi ono spełniać pewne wymagania odnośnie rozmiaru i wielkości pliku. ImageWell to program pozwalający szybko obrobić pliki graficzne, tak by spełniały te wymagania. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość bezpośredniej publikacji na serwerze
  • Edytowanie grup plików na raz
  • Znaki wodne

Wady

  • Niepełne polskie tłumaczenie

Doskonały
9

Przy publikowaniu zdjęcia w jakimkolwiek serwisie internetowym musi ono spełniać pewne wymagania odnośnie rozmiaru i wielkości pliku. ImageWell to program pozwalający szybko obrobić pliki graficzne, tak by spełniały te wymagania.

Aby rozpocząć edycję zdjęcia należy je przeciągnąć na okno programu. ImageWell umożliwia zmianę rozmiaru obrazu oraz prostą edycję. Można je przyciąć, obrócić, a nawet dodać dowolny znak wodny. Docenią to osoby przygotowujące aukcje internetowe. Zdjęcia można także wzbogacić o wszelkiego rodzaju strzałki, dymki i ramki. Istnieje możliwość edytowania wielu plików na raz.

Obrobione obrazy można zapisać na dysku lub opublikować w internecie bezpośrednio z poziomu programu. ImageWell pozwala na eksport plików na serwer za pomocą protokołów FTP i SFTP oraz iDisk. Program obsługuje również Flickr i Imageshack, najpopularniejsze serwisy przechowywania zdjęć.

ImageWell to program do podstawowej obróbki grafiki. Daleko mu do , ale dzięki niemu szybko przygotujesz zdjęcie do opublikowania na Naszej-klasie, czy aukcji Allegro.

ImageWell

Download

ImageWell 3.7.6